top of page
Право, феміда

НАШІ
ПОСЛУГИ

Адвокатське бюро Максима Панченка готове в будь-який час надати Вам професійну юридичну допомогу, приклавши максимум зусиль для того, щоб Ваша проблема була вирішена.

ТРУДОВІ СПОРИ

Досить поширеними в наш час є спори, що виникають між працівниками та роботодавцями. У більшості випадків такі спори виникають через порушення прав працівників та їх правову необізнаність. Ми допоможемо Вам у вирішенні спорів, що пов’язані з незаконним звільненням або переведенням, з невиплатою заробітної плати або інших нарухувань.

Звільнення
Хабар, взятка, корупція

КОРУПЦІЙНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Адвокатське бюро Максима Панченка здійснює захист осіб, що звинувачуються у корупційних або повʼязаних з корупцією правопорушеннях. Також ми надаємо кваліфіковану юридичну допомогу викривачам корупції у захисті їх прав.

ДОПОМОГА ПРИ  ДТП

Кожного дня трапляється безліч Дорожньо-транспортних пригод, які можуть трапитися з вини будь-кого. Як потерпіла, так і винна особа потребує представлення її інтересів від самого початку – з місця пригоди, оскільки в багатьох випадках визначити, хто саме є винною особою досить важко.  Допущення помилок при складанні протоколу, є підставою визнання його недійсним, натомість, якщо не зробити цього,відповідальність настане безпідставно. Тому задля убезпечення Вас від неправомірних рішень органів державної влади та страхових компаній, ми надамо професійну допомогу при ДТП.

ДТП

ЦИВІЛЬНІ  СПОРИ

Ми допоможемо Вам у вирішенні цивільних спорів, зокрема, ми надаємо такі послуги:​

 • складання  та  аналіз  договорів;

 • правовий аналіз конфліктних правовідносин;

 • досудове врегулювання спорів: підготовка претензії, відповіді на претензію, експертиза документів;

 • складання позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг;

 • представлення інтересів в судових засіданнях.

АДМІНІСТРАТИВНІ СПРАВИ

Ми допоможемо Вам у адміністративних справах:

 • правовий аналіз ситуації;

 • досудове врегулювання спорів;

 • оскарження рішення/дій/бездіяльності субʼєкта владних повноважень;

 • складання позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг;

 • представлення інтересів в судових засіданнях.

control-work-official-form-39519.png
обвинувачений, злочинець, злодій

ЗАХИСТ  У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОВАДЖЕННІ

Наше адвокатське бюро надає якісний захист осіб у кримінальному провадженні, завдяки глибоким знанням  правових норм і процедур, а також багаторічному досвіду у супроводі клієнтів у найскладніших кримінальних справах.

Ми розуміємо, що кримінальні звинувачення можуть мати серйозні наслідки для життя наших клієнтів. Тому ми приділяємо особливу увагу деталізації справи, проводимо ретельний аналіз доказів та розробляємо стратегію захисту, спрямовану на досягнення найкращого результату для наших клієнтів. Ми працюємо з кожною справою індивідуально, забезпечуючи персоналізований підхід до потреб кожного клієнта. Наша мета - захистити права та інтереси наших клієнтів і забезпечити їм справедливий процес.

СІМЕЙНІ СПОРИ

Однією з найважливіших сфер нашого життя є сім’я, проте, на жаль, не рідко між членами родини виникають суперечки, які не можливо узгодити самостійно. Фахівці нашого Бюро завжди професійно допоможуть Вам у врегулюванні сімейних спорів шляхом:

 •  надання консультацій з питань укладання та розірвання шлюбу, майнових прав подружжя та прав на утримання (аліменти), поділу спільного майна подружжя, встановлення батьківства, реалізації батьками прав щодо участі у вихованні дітей;

 •  юридичного супроводу позбавлення батьківських прав;

 •  звернення до компетентних органів щодо усунення перешкод у спілкуванні з дітьми, визначення місця їх проживання або порядку бачення з ними;

 •  підготовки проектів шлюбних контрактів та інших видів договорів між подружжям та супровід їх підписання;

 •  надання допомоги з усіх питань щодо усиновлення, встановлення опіки та піклування;

 •  складання позовних заяв та представництва інтересів в судах.

сімʼя, розлучення, дитина
авторське право

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Наше бюро спеціалізується на різноманітних аспектах інтелектуальної власності, включаючи авторські права, патенти, знаки для товарів і послуг тощо. Ми надаємо консультації щодо реєстрації та охорони прав на інтелектуальну власність, а також здійснюємо захист від порушень та незаконного використання.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ
З
НАМИ

1 /  Індивідуальний підхід до кожного клієнта

2 /  Повна конфіденційність

3 /  Широкий спектр юридичних послуг

4 /  Доступна ціна

bottom of page